Utrudnienia na drodze w Łękawicy. Doszło do czołowego zderzenia osobówek

  • 18.06.2021, 15:45
  • Natalia Tryba
lekawica-czolowe-zderzenie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tuż po godzinie 14:00 w miejscowości Łękawica na drodze gminnej doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pojazdami podróżowali wyłącznie kierowcy – jeden został zabrany do szpitala, drugi pozostał na miejscu zdarzenia.

Życiu mężczyzny, który został zabrany przez Zespół Ratownictwa Medycznego nie zagraża niebezpieczeństwo. 

- Stwierdzono uraz ręki, a reszta będzie wyjaśniana w szpitalu – mówi kpt. Bartosz Woźniak - Państwowa Straż Pożarna w Tarnowie JRG nr II.

Na miejscu zdarzenia, oprócz pogotowia ratunkowego, pracowali strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych i dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Tarnowa. 

- Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu oraz zabezpieczeniu wycieków płynów eksploatacyjnych z pojazdów - dodał dowódca.

Ze względu na to, że obydwa pojazdy zostało mocno zniszczone i pozostawały na drodze, ruch został całkowicie zablokowany w obydwu kierunkach. Zostanie on przywrócony po zakończeniu działań policji, która ustali przebieg i przyczynę zdarzenia. 
 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hada
Hada 18.06.2021, 23:09
Bo jeździć to trzeba umić

Pozostałe