Pierwsze w 2021 roku inwestycje w Powiecie Dąbrowskim

  • 03.02.2021, 18:46
  • Powiat dąbrowski
Pierwsze w 2021 roku inwestycje w Powiecie Dąbrowskim

25 stycznia Samorząd Powiatu Dąbrowskiego zawarł pierwsze w tym roku umowy na realizacje inwestycji w ciągu dróg powiatowych. Place budowy zostały przekazane już wykonawcom, którzy przystąpią do robót jak tylko poprawią się warunki atmosferyczne.

W trosce o bezpieczeństwo pieszych, a także kierujących pojazdami, jako pierwsze inwestycje drogowe w roku bieżącym zostaną zrealizowane następujące zadania:

  • „Przebudowa ciągu dróg powiatowych nr 1312K Bolesław – Ćwików i nr 1308K Bolesław – Grądy – Wola Mędrzechowska na terenie miejscowości Bolesław – etap I”.
    Ta inwestycja o wartości 153 tys. zł to pierwszy etap budowy chodnika wraz z odwodnieniem oraz poszerzeniem jezdni biegnącego od tzw. „osiedla” do centrum miejscowości Bolesław.
  • „Zagospodarowanie pasa drogowego drogi powiatowej nr 1327K Radgoszcz – Narożniki w obrębie kościoła i szkoły w miejscowości Narożniki”, które obejmuje budowę chodnika wraz z odwodnieniem oraz miejscami postojowymi w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła i szkoły w miejscowości Narożniki. Wartość tego zadania to 162 tys. zł.
  • „Budowa chodnika wraz z odwodnieniem przy drodze powiatowej nr 1318K Szczucin – Suchy Grunt – Radwan w miejscowości Świdrówka”. Wykonany chodnik stanowił będzie przedłużenie istniejącego chodnika przy ulicy Bohaterów Września w miejscowości Szczucin oraz poszerzenie jezdni. Koszt tej inwestycji to 222 222,22 zł.
Powiat dąbrowski

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe