Koronawirus w Urzędzie Miejskim w Zakliczynie

  • 24.08.2020, 15:14
  • Wioletta Zarębska
Koronawirus w Urzędzie Miejskim w Zakliczynie
Urząd Miejski w Zakliczynie w dniu 24 sierpnia został zamknięty dla interesantów do odwołania. Powodem jest wykrycie koronawirusa u jednego z pracowników.

Jak poinformował burmistrz Miasta i GMiny Zakliczyn w pilnych przypadkach istnieje możliwość załatwienia sprawy w urzędzie:

"W przypadku konieczności odbioru dowodu osobistego lub zgłoszenia zgonu należy uprzednio kontaktować się z pracownikiem merytorycznym pod numerem telefonu 14 6326464 (dowody osobiste) lub 14 6326466 (Urząd Stanu Cywilnego) lub za pośrednictwem poczty e-mail: [email protected] .

Inne sprawy, poza wymienionymi wyżej, będą realizowane na bieżąco przez Urząd Miejski w Zakliczynie w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów. Załatwianie spraw urzędowych może przebiegać w następujący sposób:

• telefonicznie pod numerem telefonów: 14 6326460, 14 6326455 (sekretariat urzędu) – interesanci będą łączeni z pracownikiem merytorycznym,

• poprzez pocztę e-mail: [email protected],

• za pośrednictwem elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej: /6g5cql78j7/SkrytkaESP,

• poprzez pisma przesyłane drogą pocztową na adres Urzędu Miejskiego: Rynek 32, 32-840 Zakliczyn.

W korytarzu przy wejściu do Urzędu Miejskiego w Zakliczynie została umieszczona skrzynka podawcza, do której interesant może złożyć wypełniony wniosek lub podanie. W danym momencie w korytarzu przy wejściu do urzędu nie może znajdować się więcej niż jedna osoba.

W niedzielę 23 sierpnia 2020 r. została przeprowadzona dezynfekcja wszystkich pomieszczeń w budynku Urzędu Miejskiego w Zakliczynie.

Decyzje co do dalszego funkcjonowania Urzędu Miejskiego w Zakliczynie będą podejmowane na bieżąco, w zależności od rozwoju sytuacji i wytycznych Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tarnowie". 

Równocześnie burmistrz Dawid Chrobak poinformował, że na kwarantannie przebywa też 4 innych pracowników urzędu gminy, które miały kontakt z zakażoną osobą. Wśród nich nie ma burmistrza Zakliczyna. 

Fot. Google

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe