Są pieniądze na remont osuwiska w Zalasowej

  • 03.07.2020, 14:57
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-07-03-powiat-tarnowski-osuwisko-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ponad 2 miliony złotych na usuwanie skutków klęsk żywiołowych trafiło do powiatu tarnowskiego. Za te pieniądze samorząd chce naprawić drogę w miejscowości Zalasowa w gminie Ryglice i ustabilizować osuwisko, które powstało w wyniku intensywnych opadów deszczu przed kilkoma laty. Do tej pory udało się opracować dokumentację na przebudowę tej drogi, teraz dzięki środkom przekazanym przez wojewodę będą mogły ruszyć prace naprawcze.

Remont osuwiska jest konieczny, ponieważ co roku ono pogłębia się, co grozi nawet utratą połączenia komunikacyjnego. Obecnie w tym miejscu wprowadzony jest ruch wahadłowy.

Warto dodać, że prace przy przebudowie tej drogi powinny zakończyć się jeszcze w tym roku.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe