Kolejne zakażenia koronawirusem w powiecie tarnowskim. Łącznie u 73 mieszkańców wykryto COVID-19

  • 12.06.2020, 11:06
  • Natalia Tryba
Kolejne zakażenia koronawirusem w powiecie tarnowskim. Łącznie u 73 mieszkańców wykryto COVID-19
Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. To 6 kobiet i 7 mężczyzn, w wieku od 6 do 76 lat, z Krakowa (4 osoby), powiatu suskiego (2), tarnowskiego (2), krakowskiego (1), wielickiego (1), wadowickiego (1), oświęcimskiego (1) i myślenickiego (1). Aktualnie 4 osoby są hospitalizowane, a pozostałe przebywają w izolacji. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1474 osób.

Są też informacje o kolejnych ozdrowieńcach. To starszy mężczyzna i 2 mężczyzn w sile wieku z powiatu myślenickiego, którzy w większości byli hospitalizowani. W sumie w Małopolsce mamy 1023 ozdrowieńców.

Źródło informacji: WSSE w Krakowie.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe