Koronawirus powrócił do Tarnowa. Wykryty przypadek ma związek z tuchowskim ogniskiem COVID-19

  • 10.06.2020, 19:20
  • Natalia Tryba
Koronawirus powrócił do Tarnowa. Wykryty przypadek ma związek z tuchowskim ogniskiem COVID-19
Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie #koronawirus SARS-CoV-2 u kolejnych osób. To 4 kobiety i 6 mężczyzn, w wieku od 20 do 74 lat, z Krakowa (1 osoba), Tarnowa (1 osoba), powiatu wadowickiego (4), oświęcimskiego (2), tarnowskiego (1), suskiego (1). Aktualnie 1 osoba jest hospitalizowana, a pozostałe przebywają w izolacji. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1452 osób. Taką informację podała WSSE w Krakowie. Potwierdził to na swoim Facebooku Prezydent Tarnowa - Roman Ciepiela.

Według informacji prezydenta Tarnowa Romana Ciepieli, wykryty przypadek ma związek z ogniskiem COVID-19, które wybuchło w Tuchowie.

 

 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe