Tarnów. Tomasz Olszówka zrezygnował z mandatu radnego

  • 02.06.2020, 11:46
  • Wioletta Zarębska
Tarnów. Tomasz Olszówka zrezygnował z mandatu radnego
Lider i radny ugrupowania Nasze Miasto Tarnów zrezygnował z mandatu. Tomasz Olszówka o swojej decyzji poinformował za pomocą mediów społecznościowych, w których czytamy: "Z dniem 4 czerwca 2020 r. rezygnuję z mandatu radnego. Dziękuję wszystkim Koleżankom i Kolegom z rady, urzędu, instytucji miejskich, rad osiedli i mediów za półtora roku intensywnej współpracy".

Olszówka równocześnie dodaje: "Chcę jasno podkreślić: nie rezygnuję z walki o lepszy Tarnów, zmieniam jedynie formułę. Ta dotychczasowa okazała się dla mnie – zwłaszcza w ostatnim okresie – gorsetem zbyt ciasnym, w którym nie czułem się wystarczająco swobodnie".

 

Miejsce Tomasza Olszówki w Radzie Miejskiej zajmie Tomasz Żmuda. 

Fot. Facebook

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Olszówka to dezerter
Olszówka to dezerter 02.06.2020, 18:22
Tyle hałasu narobił Olszówka w czasie kampanii wyborczej, a teraz dezerteruje po roku w Radzie. To niepoważny facet.

Pozostałe