Powiat tarnowski. Jest dofinansowanie na remonty z Funduszu Dróg Samorządowych, jest też niedosyt

  • 06.05.2020, 15:58
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-05-06-fds-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Powiat tarnowski otrzymał ponad 7 milionów złotych z Funduszu Dróg Samorządowych na realizację trzech zadań. Do remontu przewidziano drogę powiatową w Zakliczynie, drogę z Tarnowa do Zakliczyna przez Rzuchową, Szczepanowice, Rychwałd, Lubinkę, Janowice, Wróblowice i Lusławice oraz drogę powiatową w Wierzchosławicach-Dwudniakach.

W sumie te inwestycje mają kosztować ponad 14 milionów złotych. Dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych sięga tylko 50 %, z kolei powiat tarnowski – wzorem lat ubiegłych – planował, że będzie ono wynosić około 75 %. Mimo to samorząd nie rezygnuje z żadnej z planowanych inwestycji, szuka za to innych rozwiązań.

Starosta tarnowski liczy też na to, że w dobie pandemii koronawirusa ceny takich inwestycji znacząco spadną.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
most
most 17.05.2020, 17:18
a co z mostem na DUNAJCU ?????????????????

Pozostałe