Kierowca BMW jechał z prędkością 248Km/h na tarnowskim odcinku A4

  • 15.04.2020, 11:50 (aktualizacja 21.05.2020, 13:38)
  • Daria Kurczab
tar_2020-04-15ready_speedmovie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tarnowska grupa SPEED zatrzymała pirata drogowego. 58 – latek, mieszkaniec powiatu tarnowskiego jechał samochodem marki BMW z prędkością 248km/h. Przekroczenie prędkości o 108km/h to jednak nie jedyne przewinienie jakiego dopuścił się mężczyzna podczas swojej przejażdżki.

I tym razem policjanci tarnowskiej grupy SPEED zatrzymali szalonego kierowcę, który na tarnowskim odcinku autostrady przekroczył dozwoloną prędkość. Kierowca BMW na wysokości węzła autostradowego Brzesko jechał z prędkością 248 km/h, tym samym dopuścił się wykroczenia przekroczenia prędkości o 108 km/h. Podczas sprawdzenia kierującego, okazało się, że w 2018 roku została wydana wobec niego decyzja administracyjna o cofnięciu uprawnień. Kierowca to 58-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, który podczas kontroli przedstawił prawo jazdy innego państwa. W związku z powyższym przedstawiony dokument został zatrzymany, a policjanci skierowali wniosek o ukaranie do sądu rejonowego.

Policjanci grupy SPEED stanowczo i zdecydowanie będą reagować na lekceważące i nieodpowiedzialne zachowania na drodze, a każdy przejaw agresji i braku poszanowania obowiązujących przepisów - surowo karany.

Szczegóły w materiale video.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Znawca tematu
Znawca tematu 15.04.2020, 22:03
Na pewno to była prowokacja " milicjantów " , oni tak lubią trochę poszaleć za innymi kierowcami wyciągnąć i zsumować mandaty i punkty a potem wielcy " bochaterowie " obrońcy prawa a sami robią co chcą pod przykrywką
Też bmw
Też bmw 17.04.2020, 04:11
Nie byłem świadkiem,ale bardzo prawdopodobne,że sprowokowany przez nich pociągnął wiecej a chlopaki się przejechali za nim zapewne ladne parę km
Gosc
Gosc 15.04.2020, 12:43
Debil zabrać mu auto.

Pozostałe