"Polecieli do Smoleńska, bo byli wielkimi patriotami". Prezydent odwiedził grób L. Kaczyńskiego na Wawelu

  • 10.04.2020, 12:04
  • TVN24/x-news
"Polecieli do Smoleńska, bo byli wielkimi patriotami". Prezydent odwiedził grób L. Kaczyńskiego na Wawelu
Kraków. – Nie mam żadnej wątpliwości, że wszyscy, którzy wtedy razem z prezydentem i jego małżonką polecieli do Smoleńska, polecieli tam z potrzeby serca, polecieli, bo byli wielkimi polskimi patriotami. Chcieli oddać hołd polskim oficerom bestialsko pomordowanym przez Sowietów w Katyniu – powiedział prezydent Andrzej Duda w Krakowie. Na Wawelu odwiedził grób Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki w 10. rocznicę katastrofy smoleńskiej, w której zginęła para prezydencka razem z 94 innymi osobami lecącymi na uroczystości do Katynia.

Marszałek województwa Witold Kozłowski, wicemarszałek Łukasz Smółka oraz przewodniczący sejmiku Prof. Jan Tadeusz Duda złożyli kwiaty na grobie śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w 10. rocznicę Tragedii Smoleńskiej.

TVN24/x-news

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe