Zmiana systemu pracy w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Agendy nieczynne dla klientów

  • 14.03.2020, 15:05
  • Wioletta Zarębska
Zmiana systemu pracy w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego
loadingŁaduję odtwarzacz...
Urząd marszałkowski zachęca swoich klientów do kontaktu online lub telefonicznego - takie zalecenie wydano w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie petentów. Ma ono związek z rozprzestrzeniającą się chorobą COVID-19 wywołaną przez koronawirusa.

Nowe obostrzenia obowiązywać będą od poniedziałku, takie rozwiązania wypracowano w takcie posiedzenia zespołu kryzysowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Dodajmy, że agendy urzędu w Nowym Sączu, Oświęcimiu i Tarnowie będą zamknięte dla klientów do odwołania. W sprawach pilnych zalecany jest kontakt drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową.

Szczegóły na stronie: www.malopolska.pl

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe