Dębica. 10 tys. zł w torebce po zmarłej babci

  • 11.03.2020, 15:32 (aktualizacja 21.05.2020, 13:58)
  • Daria Kurczab
tar_2020-03-11_debicamovieaxp_2.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Do nietypowej sytuacji doszło w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy. Mężczyzna, który przyniósł rzeczy po zmarłej babci, nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Pracownice ośrodka przeglądając rzeczy w celu segregacji natrafiły na nietypowe znalezisko.

Natychmiast została powiadomiona dyrektorka MOPS-u, następnie rozpoczęły się poszukiwania osoby, która przyniosła rzeczy. Mężczyzna przyznał, że pakując rzeczy po zmarłej babci przeglądał wszystko dokładnie. Poza torebką, którą na koniec – w pośpiechu – dorzucił do worka nie sprawdzając zawartości. Mężczyzna był bardzo zaskoczony telefonem z ośrodka. Pracownicy MOPS-u apelują, by przed oddaniem rzeczy do kontenerów lub do pomocy społecznej o dokładne ich sprawdzenie, ponieważ mogą znajdować się tam nie tylko pieniądze, ale też ważne dokumenty.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
obiektywny
obiektywny 16.03.2020, 11:46
pikny gest niespotykany w dzisiejszych czasach szacun.

Pozostałe