Wojnicz. Pożar rozdzielni elektrycznej

  • 02.01.2020, 17:10 (aktualizacja 02.01.2020, 17:42)
  • Natalia Tryba
tar-2020-01-02_pozar_popgot.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W okolicach godziny 14:00 w miejscowości Podlesie (gm. Wojnicz) doszło do pożaru rozdzielni elektrycznej. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane jednostki Państwowej Straży Pożarnej, Ochotnicze Straże Pożarne z gminy Wojnicz oraz Pogotowie Energetyczne.

W trakcie trwania czynności prąd był wyłączony na całej długości linii. 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kll
Kll 02.01.2020, 20:32
Widzisz dalej racji nie chcesz przyznać chociaż sam/sama napisałes /aś, że w dowodzie jest Łopoń, mnie nie obchodzi co mówią ludzie bo ludzie wiele uproszczeń stosują mnie interesują fakty, które jasno mówią, gdzie jest Łopoń, a gdzie ulica Podlesie.
Gość
Gość 02.01.2020, 19:47
Dochodzi godzina 20. Pradu nie ma nadal. Więc nie gadajcie głupot, że był o 16-tej jeżeli nie wiecie.
Klll
Klll 02.01.2020, 19:41
Podlesie to ulica należąca do Wojnicza , a nie żadna miejscowość.
Abc
Abc 02.01.2020, 19:44
Akurat z tej strony ,gdzie był pożar, Podlesie jest przysiółkiem Łoponia. Z drugiej strony lasu Podlesie jest ulicą Wojnicza.
Kll
Kll 02.01.2020, 19:50
A nawet jeśli już zawadza drugą stronę to powinni napisać łoloń.
Klk
Klk 02.01.2020, 19:48
Mieszkam tam jest to granica :)
Abc
Abc 02.01.2020, 19:53
Jak mieszkasz to powinieneś/ powinnaś wiedzieć, że faktycznie kawałek dalej jest granica i jest Wojnicz ale ulica Wolicka a nie Podlesie . Niżej jest Łopoń z przysiółkiem Podlesie
Klll
Klll 02.01.2020, 20:01
Powtarzam po raz kolejny nie ma czegoś takiego jak ulica Podlesie, po tej 2 stronie mieszka moja ciocia i jasno ma napisane w dowodzie Łopoń. Druga sprawa nie ma tak żadnej Wolickiej dom na przeciwko byłej firmy Kroll to ulica Podlesie, sama była firma Kroll mieściła się na ulicy Podlesie 26, również firma Planta mieści się na ulicy Podlesie. Pod Wolicką należy magazyn biedronka.
Abc
Abc 02.01.2020, 20:09
No to jest ta ulica Podlesie czy nie? Bo raz piszesz, że nie ma potem, że jest... ?Nieważne. Prawdę mówiąc jest to troche pomieszane w tej okolicy. Chodzi o fakt, że pożar był w Łopoń Podlesie. O!? i ,że informacje są nierzetelne. Pozdrawiam
Kll
Kll 02.01.2020, 20:14
Napisałam poprawkę, a wkyrzylo mnie to bo mieszkam tam od lat i jesteśmy pomijani we wszystkim, Wojnicz zdobywając prawa miejskie zrobił z Podlesia ulice, a do dnia dzisiejszego nie mamy wody, kanalizacji, asfaltu tam pod lasem ani oświetlenia, a sama na przystanek autobusowy mam 2 km, więc wybacz ale mogą już denerwować takie niuanse, jak przekrecanie, że to miejscowość czy inne rzeczy. :)
Abc
Abc 02.01.2020, 20:24
Rozumiem Twoje rozgoryczenie. Ale roszczenia trzeba kierować do Burmistrza.
Poza tym. Piszesz trochę chaotycznie. O wygląda mi na to, że piszemy o różnych stronach lasu ???
Ok. Koniec dyskusji
Kll
Kll 02.01.2020, 20:29
Mieszkając na ulicy Podlesie, znam całą ulice więc myślę, że mam prawo się wypowiadać o przyjętych dawniej przysółkach, jednak po prawach miejskich uzyskanych przez Wojnicz, powinno zniknąć takie nazewnictwo bo po coś ta ulica jest. Druga sprawa wizyty u Pana burmistrza nic nie dają o wie tylko gdzie jest ulica Podlesie jak zbliżają się wybory, smutna prawda.
Hmmm
Hmmm 02.01.2020, 21:49
Klaudio B. Przecież podobno robią Wam tam wodę...?
Kll
Kll 02.01.2020, 22:06
Możesz podać całe nazwisko jakoś specjalnie się nie ukrywam, że to nie ja. TAK po paru latach starań robią wodę, ale chodzi o kwestie czasu ile to trwa, sto lat za murzynami.
Kll
Kll 02.01.2020, 20:06
Poprawka, nie ma czegoś takiego jak Łopoń Podlesie, jest albo Łopoń albo ulica Podlesie.
Abc
Abc 02.01.2020, 20:17
Tak to jest Łopoń. W dowodzie nie ma napisane,że Podlesie. Ale! Istnieją tak zwane przysiółki ,którymi ludzie się posługują ponieważ tak jest bardzo często wygodnej, i lepiej kogoś znaleźć jak miejscowość jest rozwleczona.
Abc
Abc 02.01.2020, 19:30
Nie ma miejscowości Podlesie. To jest Łopoń (Podlesie)
Kll
Kll 02.01.2020, 19:42
To ulica, należąca do Wojnicza.

Pozostałe