Zakończyła się 19. edycja Szlachetnej Paczki. Pomoc otrzymało 14 tys. rodzin

  • 09.12.2019, 12:57
  • TVN24/x-news
Zakończyła się 19. edycja Szlachetnej Paczki. Pomoc otrzymało 14 tys. rodzin
Gdańsk. Białystok. Pomoc dla potrzebujących płynie już 19 rok, a stosy paczek rosną podobnie jak emocje. Podczas tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki udało się przygotować prezenty dla przeszło 14 tysięcy potrzebujących rodzin. Chwilom, w których wolontariusze docierają do potrzebujących zawsze towarzyszy wielkie wzruszenie.

- Wręczenie paczki to jest taki moment, kiedy zawsze płyną łzy, dlatego że rodziny, którym pomagamy, nie proszą o pomoc i wydaje im się, że tej pomocy nie dostaną – stwierdziła Joanna Sadzik ze stowarzyszenia „Wiosna”.

- Dla nas ważna jest każda historia i każda rodzina, która dzięki temu, że otrzyma paczkę, dzięki temu, że spotkała się z wolontariuszem, odzyska wiarę w to, że może zmienić swoją historię, stać się samodzielną i za rok już tej paczki wcale nie potrzebować – wyjaśniła Agnieszka Grzechnik, dyrektor operacyjna Szlachetnej Paczki.

TVN24/x-news

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe