Tarnów. Marszałek odwołał dyrektor CSM. Czy instytucji grozi destabilizacja?

  • 25.10.2019, 18:08
  • Natalia Tryba
tar-2019-10-25_csm_gotowy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nagła i niespodziewana decyzja Marszałka Województwa Małopolskiego zszokowała pracowników Centrum Sztuki Mościce i odbiorców, przygotowywanej przez CSM, oferty kulturalnej. Po 12 latach pracy obecnej dyrektor Agnieszki Kawy instytucję czeka zmiana.

O obecnej sytuacji w Centrum Sztuki Mościce opowiedział nam Marek Karpiński - zastępca dyrektora. 

Szczegóły a materiale wideo. 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marek Karpiński
Marek Karpiński 27.10.2019, 08:41
Moja wypowiedź miala brzmieć jak manifest w obronie programu CSM i p.Agnieszki Kawy. Mozna odnieść inne wyrażenie.
Prawda jest taka, że Scena Otwarta, ArtFest, koncerty artystów ze świata są możliwie tylko z Agnieszką Kawą jako dyrektorem. Bez niej nie bedzie dotychczasowego programu.
Jerzyt Jankowski
Jerzyt Jankowski 27.10.2019, 05:58
To przedziwna i zaskakująca decyzja ! Znam Panią Dyrektor od lat, współpracujemy, ale jestem też "konsumentem" wydarzeń, które dzieją się w CSM i uważam, ze nie ma tu nic do zarzucenia ! Świetnie prowadzona i rozwijana instytucja, bogaty, różnorodny program...po co to zmieniać ? Obawiam się, że odejście ewentualne Pani Agnieszki źle wpłynie na działalność CSM.

Pozostałe