Pomożemy Ci zadbać o Twoje piękno. IME Instytut Medycyny Estetycznej już otwarty w Tarnowie

 • 08.09.2019, 18:37
 • Źródło: IME Instytut Medycyny Estetycznej
Pomożemy Ci zadbać o Twoje piękno. IME Instytut Medycyny Estetycznej już otwarty w Tarnowie
Uroda i zdrowie – to obszar działania nowopowstałego IME Instytutu Medycyny Estetycznej. W jego ofercie znajdują się zabiegi z dziedziny: kosmetologii, medycyny estetycznej oraz dermatologii, dostępne są też masaże. Gabinet został stworzony przez młodą i dynamicznie rozwijającą się dr Joannę Morawiecką.

- Nasz Instytut to miejsce dla każdego, zarówno dla kobiety młodej jak i dojrzałej. Chcieliśmy, aby tutaj każdy czuł się dobrze - nie tylko kobiety, ale też mężczyźni. Pod tym kątem układaliśmy ofertę – wyjaśnia dr Morawiecka: - W IME każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno osoba która chce o siebie zadbać ale i taka, która chce poprawić urodę. Mamy też masaże relaksacyjne, czyli także coś dla ducha.

IME Instytut Medycyny Estetycznej mieści się w Tarnowie przy ul. Wieniawskiego 3.

IME - Miejsce jedyne w swoim rodzaju

IME Instytut Medycyny Estetycznej na lokalnym rynku wyróżnia kompleksowość. To jedno z nielicznych a w zasadzie jedyne miejsce, w którym lekarz dermatolog zaprosił do współpracy doświadczonych kosmetologów.

- Nasi specjaliści najlepiej znają się na skórze, wiedzą jakie są jej potrzeby i sposoby pielęgnacji, przez co potrafią pomóc klientkom i klientom z różnymi potrzebami – tłumaczy dr Morawiecka.

Kosmetologia

Wśród usług z zakresu kosmetologii IME Instytut Medycyny Estetycznej ma w swojej ofercie zabiegi z użyciem najnowszego sprzętu wysokiej jakości. To jedyne miejsce w Tarnowie, w którym do zabiegu endermologii wykorzystywany jest sprzęt firmy LPG-Alliance. - Jest to technologia bardzo bezpieczna, pozwalająca wykluczyć błąd wykonującego zabieg, ponieważ cała wiedza jest ukryta w urządzeniu – wyjaśnia dr Morawiecka.

Zabieg złuszczająco-odżywczy wykonywany jest przy użyciu urządzenia GENEO. Ma on na celu oczyszczenie skóry twarzy oraz jej dotlenienie, a przez to odżywienie. - To taka kapsuła młodości – wyjaśnia manager IME. Zabieg polecany jest do każdego typu skóry.

Dostępne są też zabiegi na twarz i ciało z użyciem luksusowych kosmetyków marki YONELLE. - To są kosmetyki profesjonalne stworzone przez polskie kobiety, biologa i chemika. Mają cudowne działanie. Dokładnie pielęgnują każda skórę: młodą i dojrzałą, bezproblemową jak i z problemami – opisuje dr Morawiecka.

Medycyna estetyczna

Każda kobieta chce wyglądać pięknie i czuć się dobrze w swoim ciele bez względu na wiek. Dbałość o urodę i jej poprawa to właśnie zadania z zakresu medycyny estetycznej.

- Medycyna estetyczna to odmładzanie i poprawianie wyglądu – w skrócie wyjaśnia dr Morawiecka, i dodaje: - przede wszystkim ja jestem miłośnikiem zabiegów rewitalizujących i przywracających skórze młodość, to znaczy wszystkich rodzajów mezoterapii i peelingów medycznych. Mezoterapia to zabieg polegający na użyciu preparatów pod postacią iniekcji i podawaniu pod skórę kwasu hialuronowego, kolagenu, czy osocza bogatopłytkowego ("wampirzy lifting"). Peelingi medyczne to zabiegi polegające na złuszczeniu warstwy naskórka dzięki czemu wyrównuje się koloryt i struktura skóry.

IME Instytut Medycyny Estetycznej oferuje takie zabiegi jak:

 • toksyna botulinowa (BOTOX),

 • wypełniacze tkankowe (kwas hialuronowy)

 • stymulatory tkankowe ( hydroksyapatyt wapnia)

 • mezoterapia igłowa twarzy, głowy i ciała

 • osocze i fibryna bogatopłytkowa (wampirzy lifting)

 • lipoliza iniekcyjna

 • peelingi chemiczne

 • nici PDO

 • leczenie nadpotliwości

 • leczenie łysienia

Masaże

Nie tylko dla poprawy wyglądu ciała, ale także dla polepszenia nastroju i odrobiny relaksu stworzono IME Instytut Medycyny Estetycznej. Wśród oferowanych zabiegów są też masaże zarówno relaksacyjne jak i gorącymi kamieniami. W ofercie przewidziano także masaże sezonowe m.in. miodem lub gorącą czekoladą.

IME Instytut Medycyny Estetycznej – nie tylko dla kobiet

W dzisiejszych czasach, każdy bez względu na płeć chce wyglądać i czuć się dobrze. Z usług profesjonalistów od urody korzystają już nie tylko kobiety, w końcu każdy mężczyzna także chce się podobać. Z myślą o nich Instytut zapowiada ofertę skierowaną specjalnie dla mężczyzn:

- Będą to zabiegi skierowane wyłącznie dla mężczyzn z użyciem kosmetyków dedykowanych dla ich skóry oraz typowo męskich zapachach – zapowiada manager IME.

Mają to być zabiegi na twarz oraz na całe ciało. Oferta dla mężczyzn ma pojawić się już w przyszłym tygodniu, zostanie zaprezentowana na Facebooku: facebook.com/imeinstytut/

Pomożemy Ci zadbać o Twoją urodę

Instytut Medycyny Estetycznej zaprasza na konsultacje i pomoc przy wyborze odpowiednich zabiegów i usług. Każdy klient, który chce zadbać o swoją urodę może skorzystać z profesjonalnych porad specjalistów Instytutu, którzy podpowiedzą czego potrzeba dla ich typu skóry.

- Bardzo bym chciała by to było takie miejsce, w którym profesjonalista pomoże przejść klientowi przez proces terapeutyczny, czy zabiegowy. Zajmiemy się klientem od początku do końca, doradzimy – wyjaśnia dr Morawiecka.

IME Instytut Medycyny Estetycznej oferuje także konsultacje lekarskie oraz badania dermatoskopowe zmian skórnych.

Dla każdego klienta

Już jutro drzwi Instytutu Medycyny Estetycznej otworzą się dla pierwszych klientów/pacjentów. Z tej okazji do końca miesiąca dla każdego klienta oferuje zniżki na zabiegi i konsultacje w wysokości – 20 %.

Z kolei 11 października Instytut zaprasza na Dni Otwarte z marką ITP.

Aby umówić się na wizytę można zgłosić się osobiście do Instytutu przy ul. Wieniawskiego 3 w Tarnowie lub pod nr tel. 739 958 028. W najbliższym czasie będzie też możliwa rejestracja za pomocą strony internetowej: www.imeinstytut.pl

 

Zdjęcia pochodzą z oficjalnego i uroczystego otwarcia Instytutu Medycyny Estetycznej.
Zdjęcia: Mateusz Bortlik
Facebook:
Mateusz Bortlik Fotografia 
Instagram:
mateuszbortlik
 

Źródło: IME Instytut Medycyny Estetycznej

Podziel się:Pozostałe