Muzyczny finał Tarnowskich Pogromców SMOGa

  • 08.09.2019, 15:42 (aktualizacja 08.09.2019, 17:51)
  • Natalia Tryba
tar-2019-09-08_pogromcy3_got.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
"Tarnowscy Pogromcy SMOGa" - pod takim hasłem odbył się cykl wydarzeń w sercu naszego miasta mający na celu przeciwdziałanie zjawisku niskiej emisji w Tarnowie, uświadamianie zagrożeń dla zdrowia i środowiska, rozwijanie poczucia szacunku i odpowiedzialności za przyrodę oraz promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Tegorocznemu finałowi wydarzeń towarzyszyło przekazanie certyfikatów na ręce dyrektorów 17 szkół podstawowych za udział w projekcie "Lekcje ciepła". W czasie jego trwania dzieci podczas interaktywnych zajęć uczyły się jak powstaje ciepło i jak należy likwidować smog. Projekt ten został uznany za jeden z 12 najlepszych projektów promujących zrównoważony rozwój rynku energii. Zapytaliśmy dyrektorów szkół jak angażowali uczniów do działania.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe