CKZiU Tuchów rozpoczyna współpracę z ATB Tamel S.A.

  • 03.09.2019, 13:19
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-09-03-umowa-tamelcon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Uczniowie z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie będą mogli nauczyć się zawodu dzięki ścisłej współpracy z ATB Tamel S.A. Między tarnowską firmą, starostwem powiatowym oraz szkołą podpisano porozumienie. Korzyści z tej współpracy są obopólne, bo dzięki niej Tamel będzie miał możliwość pozyskiwania nowych pracowników, a uczniowie zdobędą umiejętności praktyczne.

W ramach porozumienia uczniowie z tuchowskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego będą odbywać praktyki zawodowe 2 lub 3 dni w tygodniu w zakładzie pracy. Dzięki temu młodzież ma zdobyć praktyczne umiejętności i poznać przyszłe środowisko zawodowe.

Dodajmy, że Tamel przyjmuje patronat nad klasami kształcącymi w zawodach mechanicznych, elektrycznych i informatycznych. Dla wielu uczniów taka praktyka stwarza możliwość na późniejsze podjęcie pracy w tarnowskiej fabryce silników elektrycznych.

 

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mama
Mama 03.09.2019, 14:57
Panie prezesie neumann prosze nie kłamać jeszcze raz powtarzam tamel nie przyjmuje nikogo 7 lat temu terz pan obiecal i co szukacie darmowych pracowników dno i hanba
Mama
Mama 03.09.2019, 14:49
Nie wierzę w ta współpracę mojemu synowi obiecano gruszki na wierzbie szkole skonczyl w tarnowie praktyke w tamelu ale tamel go nie zatrudnil bo oni nie zatrudniaja tylko firma zewnętrzna taap wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk

Pozostałe