Tarnów. Od niedzieli obowiązywać będą nowe ceny biletów autobusowych

  • 30.08.2019, 12:33
  • Maciej Uszko
tar-2019-08-30-nowe-ceny-biletowconver.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ważne informacje dla pasażerów komunikacji miejskiej w Tarnowie. Od 1 września obowiązywać będą nowe ceny biletów autobusowych. Zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej wzrośnie koszt biletów jednorazowych, niższe będą za to ceny karnetów okresowych.

Osoby, które posiadają większą liczbę biletów papierowych w dalszym ciągu będą mogły z nich korzystać. Wystarczy zakupić w kasach Zarządu Dróg i Komunikacji bilety dodatkowe o nominałach 30, 40, 60 lub 80 groszy, które wyrównają kwotę podstawowego biletu do nowej ceny.

Kluczową zmianą jest także fakt, że od września bezpłatnie z komunikacji miejskiej korzystać będą mogli uczniowie tarnowskich szkół podstawowych. Z kolei przejazdy ulgowe wprowadzono dla osób niepełnosprawnych. Zlikwidowane zostały za to darmowe przejazdy dla bezrobotnych. 

Maciej Uszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe