Zielony Pierścień Tarnowa z umową na promocję przedsiębiorstw z Małopolski w obszarze czystej energii

  • 07.08.2019, 11:43 (aktualizacja 07.08.2019, 12:19)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-08-07-krakowmoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Chcą wspierać małopolskie przedsiębiorstwa pomagając im organizować misje i wyjazdy handlowe, udział w targach branżowych oraz pozyskiwać inwestorów w trakcie wizyt studyjnych. W tym wszystkim ma pomóc właśnie podpisana umowa na: "promocję gospodarczą przedsiębiorstw z Małopolski funkcjonujących w obszarze czystej energii na rynkach zagranicznych". Projekt opiewa na ponad 7,5 mln zł.

Umowę przekazano na ręce Adama Flagi, prezesa Zielonego Pierścienia Tarnowa.

Dodajmy, że Zielony Pierścień Tarnowa działa w partnerstwie z gminą Niepołomice i Lokalną Grupą Działania Nad Białą Przemszą. Projekt, na którego realizację podpisano umowę zakłada budowę narzędzi programistycznych oraz stworzenie potężnej bazy, narzędzia łączącego strefę nauki i biznesu.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe