Umowa na rewitalizację Lubczy została podpisana

  • 05.08.2019, 14:30
  • UM Ryglice
Umowa na rewitalizację Lubczy została podpisana

5 sierpnia 2019r. w Urzędzie Miejskim w Ryglicach zostały podpisane umowy na rewitalizację wsi Lubcza. Gmina Ryglice przeprowadziła przetarg nieograniczony na roboty budowlane p.n.: „Odtworzenie walorów architektonicznych i funkcjonalno-użytkowych zdegradowanego terenu w centrum wsi i budynku o nr administracyjnym 457 w Lubczy, Gmina Ryglice – ETAP II – roboty budowlane”:


- Część I: Rozbiórka wraz z budową kładki dla pieszych i umocnieniem potoku „Wolanka”, 
- Część II: Odtworzenie istniejącego budynku „ochronki” z przeznaczeniem na budynek usługowo-mieszkalny wraz z zagospodarowaniem terenu.
Do upływu terminu składania ofert złożono 4 oferty. W wyniku rozstrzygniętego postępowania wyłoniono wykonawców:
Część I: Rozbiórka wraz z budową kładki dla pieszych i umocnieniem potoku „Wolanka” na kwotę: 341 185,94 złotych, został wybrany Wykonawca, Bridge Engineering BG mgr inż. Bartłomiej Gorczyca, ul. 17 stycznia 161, 38-200 Jasło,
Część II: Odtworzenie istniejącego budynku „ochronki” z przeznaczeniem na budynek usługowo-mieszkalny wraz z zagospodarowaniem terenu” na kwotę: 3 699 243,88 złotych, został wybrany

Wykonawca PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE IMBUD Jerzy i Jarosław Gajdosz Sp. J., 33-100 Tarnów, ul. Okrężna 4.
Inwestycja dotowana jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 11. Rewitalizacja przestrzeni regionalnej, Działanie 11.2 Odnowa obszarów wiejskich, z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

UM Ryglice

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe