Gminny Dzień Dziecka w Dębnie

  • 04.06.2018, 15:10 (aktualizacja 04.06.2018, 15:32)
  • Zbigniew Filar
2018-06-04-tar-dziendzieckadebnooconvert.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Plac przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Dębnie 3 czerwca stał się miejscem integracji społeczności lokalnej, okazją do spędzenia rodzinnie czasu na łonie natury, dużej ilości gier, zabaw, animacji, warsztatów tanecznych, zawodów sportowych i pożarniczych oraz wielu innych atrakcji a to za sprawą Gminnego Dnia Dziecka. Wydarzenie było prawdziwym Świętem Rodziny a przybywały na nie całe pokolenia.

Plac przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Dębnie 3 czerwca stał się miejscem integracji społeczności lokalnej, okazją do spędzenia rodzinnie czasu na łonie natury, dużej ilości gier, zabaw, animacji, warsztatów tanecznych, zawodów sportowych i pożarniczych  oraz wielu innych atrakcji a to za sprawą Gminnego Dnia Dziecka. Wydarzenie było prawdziwym Świętem Rodziny  a przybywały na nie całe  pokolenia. 
 

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe