Czy magistrat pomoże mieszkańcom osiedla Jasna?

  • 21.05.2019, 14:29
  • Maciej Uszko
tar-2019-05-21-budowa-castoramyconver.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Powraca głośny temat budowy marketu budowlano-remontowego na osiedlu Jasna. W ostatnich dniach w tarnowskim magistracie odbyło się spotkanie, w którym udział wzięli mieszkańcy, prezydent Roman Ciepiela i przedstawiciel inwestora. Podczas dyskusji każda ze stron przedstawiła swoje argumenty.

Choć sytuacja mieszkańców wydaje się być patowa, to pojawiła się nadzieja na odłożenie inwestycji w czasie oraz zmniejszenie uciążliwości, jakie pojawią się gdy powstanie obiekt. Być może droga, która biegnie wzdłuż bloków, a którą miałby przejeżdżać w przyszłości tiry będzie zlokalizowana po drugiej stronie marketu.

Maciej Uszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe