Róża Thun w Tarnowie

  • 25.04.2019, 12:38
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-04-25-roza-thunmoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Róża Thun odwiedziła Tarnów w ramach kampanii wyborczej do parlamentu europejskiego. Na placu przed tarnowskim dworcem mówiła o tym, co do tej pory zrobiła dla Polski w EU oraz o dalszych planach związanych z pracą w europarlamencie. Wśród nich jest np. chęć dbania o polskiego konsumenta. Jak tłumaczyła w Tarnowie pojawiła się by rozmawiać z mieszkańcami.

Podczas spotkania z mediami padło też pytanie, o debatę do której wezwał ją Patryk Jaki na rynku w Kielcach.

Róża Thun, kandydująca do europarlamentu jest jedynką na liście koalicji europejskiej z terenu Małopolski i Województwa Świętokrzyskiego.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rozsądny Polak
Rozsądny Polak 26.04.2019, 12:33
Mówi że będzie dbała o interesy każdego Polaka a tymczasem głosuje przeciwko Polsce, co za obłuda, kto ją zaprosił do Tarnowa, pogonic ją.
pokrzywa
pokrzywa 26.04.2019, 09:59
Wstyd i antyreklama Tarnowa !! Pogratulować ;///
NY
NY 26.04.2019, 07:39
Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein to ta sama co głosowała w PE przeciwko Polsce? Wstyd że przyjechała do naszego miasta. Po tłumach widać że wysokie jest zainteresowanie tarnowiaków spotkaniem z tą panią.

Pozostałe