Sołtysi z Gminy Zakliczyn kończą kadencję

  • 26.03.2019, 14:08 (aktualizacja 27.03.2019, 11:15)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-03-26-soltysmoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gmina Zakliczyn dziękowała sołtysom, którzy przez ostatnie 4 lata dbali o swoje miejscowości, załatwiali potrzebne sprawy i pilnowali porządku. Duża część z nich tę funkcję pełni od wielu lat. W związku z tym, że właśnie kończy się kadencja sołtysów zaproszono ich na uroczystą sesję Rady Miejskiej w Zakliczynie po to, by podsumować ich dotychczasową pracę.

Wybory sołtysów jak również do rad sołeckich w gminie Zakliczyn odbywać się będą 31 marca. Wtedy mieszkańcy poszczególnych sołectw będą mogli wybrać swoich przedstawicieli, którzy zadbają o dobro lokalnej społeczności. Sami sołtysi z terenu gminy Zakliczyn podkreślali, że chętnie pomagają innym i angażują się w prace, które przyczyniają się do rozwoju sołectw.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe