Dzień otwarty w tarnowskiej "dziewiątce"

  • 05.03.2019, 14:05
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-03-05-dzien-otwarty-sp9con.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnowie zaprosiła przedszkolaków by zobaczyły jak wygląda podstawówka "od środka". W ramach Dnia Otwartego przygotowano wiele atrakcji, były przedstawienia, gry i zabawy oraz lekcje pokazowe. Jako, że szkoła prowadzi też klasy integracyjne, przedszkolne maluchy zostały zaproszone na zajęcia z dogoterapii. Organizując Dzień Otwarty tarnowska placówka chce się dać poznać a zarazem zachęcić do przyjścia w jej mury.

W nadchodzącym roku szkolnym placówka chce utworzyć od 3 do 4 klas pierwszych. Najpierw przyjmowane będą dzieci z obwodu. Tarnowska "dziewiątka" oferuje też naukę w klasach integracyjnych, dlatego zaprasza też dzieci z niepełnosprawnością.

Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnowie to największa podstawówka w mieście. Aktualnie jest w niej 37 klas, w których uczy się 720 dzieci.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
marian
marian 05.03.2019, 14:29
przedszkolak w lewym dolnym rogu 0:01 szacunek:)))

Pozostałe