Budowa sali sportowej w Strzelcach Wielkich idzie do przodu!

  • 13.05.2022, 17:20 (aktualizacja 13.05.2022, 17:21)
  • UG SZCZUROWA
Budowa sali sportowej w Strzelcach Wielkich idzie do przodu!
Pod koniec marca br Wójt Gminy Szczurowa Zbigniew Moskal podpisał umowę z wykonawcą na budowę sali sportowej przy szkole w Strzelcach Wielkich. Od ponad miesiąca trwają prace budowlane, a już teraz widać zarys bryły nowej sali.

Budynek będzie składał się ze zwartej zabudowy dwóch brył. Od strony wschodniej znajdzie się wyższa, jednokondygnacyjna bryła mieszcząca w sobie salę gimnastyczną. W pozostałym parterowym, niższym fragmencie mieszczą się m.in. pomieszczenia pomocnicze uzupełniające funkcję sali sportowej (zaplecze sanitarno-szatniowe).

Na Inwestycje skutecznie pozyskano 2 miliony złotych z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Jest to znaczna pomoc przy całkowitej wartości zadania wynoszącej ponad 4,3 mln zł.

UG SZCZUROWA

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe