Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku na obwodnicy Wojnicza

  • 25.03.2022, 16:15
  • Wioletta Zarębska
trzy-osoby-trafil-do-szpitala-po-wypadku-na-obwodnicy-wojnicza.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Do poważnego wypadku doszło na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 975 na obwodnicy Wojnicza. Zdarzenie miało miejsce przed godziną 14.00, w jego wyniku trzy osoby zostały poszkodowane, trafili oni do szpitala.

- Zdarzenie miało miejsce na drodze wojewódzkiej w kierunku Zakliczyna. W wyniku wypadku, w którym brało udział dwa samochody osobowe, poszkodowane zostało trzy osoby. Dwie osoby z jednego samochody, jedna z kolejnego samochodu. Trzy osoby zostały zabrane do szpitala. Na miejscu był zastęp OSP, dwa zastępy z jednostki ratowniczo-gaśniczej nr 1 w Tarnowie oraz trzy karetki pogotowia, dodatkowo na miejscu były trzy radiowozy policji – relacjonował st. kpt. Paweł Wilk, zastępca dowódcy zmiany JRG-1 PSP w Tarnowie.

Wypadek miał miejsce w rejonie cmentarza parafialnego. W jego wyniku występowały utrudnienia. Na miejscu pracowały służby.

- Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji mężczyzny z wnętrza samochodu osobowego, utrzymywaniu drożności do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego, przekazaniu tej osoby do pogotowia, również przy osobie małoletniej, przy dziecku, które jechało tym samochodem nasze działania polegały na wsparciu psychicznym, badaniu urazowym i przekazaniu pogotowiu. W trakcie naszych działań kolejny mężczyzna zaczął uskarżać się na dolegliwości i został przekazany pod opiekę pogotowia ratunkowego – wyjaśniał st. kpt. Paweł Wilk.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia będzie teraz wyjaśniać tarnowska policja.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marta
Marta 26.03.2022, 10:10
Kierowcę z vw lub jego rodzinę proszę o wiadomość na email:
[email protected]
Duch
Duch 25.03.2022, 16:49
To nie jest cmentarz parafialny pani dziennikarko. Pani sobie sprawdzi, pani się dowie.

Pozostałe