28-latek obnażał się w centrum Dąbrowy Tarnowskiej, teraz stanie przed sądem

  • 26.08.2021, 12:42 (aktualizacja 26.08.2021, 12:44)
  • KPP Dąbrowa Tarnowska
28-latek obnażał się w centrum Dąbrowy Tarnowskiej, teraz stanie przed…
W piątkowe popołudnie dąbrowscy policjanci zostali zaalarmowani przez osoby spacerujące w Parku Miejskim o mężczyznę, który się obnażał przechadzając się po tym miejscu. Nietrzeźwy 28-latek został zabrany przez patrol. Mężczyźnie teraz grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo kara nagany.

Informacja o mężczyźnie, który się obnaża, trafiła do dąbrowskich mundurowych w piątek (20.08.br.) około godz. 18.30. Wtedy to zgłaszający powiadomił, że na terenie Parku Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej przebywa mężczyzna, który ma rozbierać się przed przypadkowo napotkanymi przechodniami również w rejonie placu zabaw, gdzie przebywały dzieci. Chwilę po tym zgłoszeniu w okolicy był już policyjny patrol. Mundurowi ustalili tożsamość negliżującego się mężczyzny, okazał się nim być 28-letni mieszkaniec powiatu dąbrowskiego. Amator mocnych wrażeń był nietrzeźwy, został przekazany pod opiekę członkowi rodziny. W jego sprawie zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu. Będzie odpowiadał za wykroczenie z art.140: Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany.

KPP Dąbrowa Tarnowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
28-latek
28-latek 09.04.2022, 19:37
To nie byłem ja

Pozostałe