Sejmik przyjął absolutorium dla Zarządu Województwa Małopolskiego, ale nie jednogłośnie. Krzysztof Nowak upatruje szanse dla stadionu miejskiego w Tarnowie

  • 22.06.2021, 12:23
  • Zbigniew Filar
krzysztof-nowak-202106.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Krzysztof Nowak, radny województwa małopolskiego, przewodniczący komisji rewizyjnej w programie "Raport regionu"

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Teresa W.
Teresa W. 22.06.2021, 18:35
Super wszystko powiedziane ale dlaczego w końcu nikt od pana Trzaskowskiego nie odetnie się od prezydenta Tarnowa? Przecież to co on wyprawia w Tarnowie , te inwestycje, wyludnienie,brak miejsc pracy, brak perspektyw idzie na konto ludzi zwiazanych z jego byłą opcja polityczna. Teraz nawet chcą najlepsze szkoły osłabić jakby mało już złego narobili, strach pomyśleć co nam jeszcze szykują.
Zwiedziony Romka urokiem
Zwiedziony Romka urokiem 22.06.2021, 17:55
Racja, słusznie prawi pan Nowak, szkoda tylko że prezydent miasta nie dorasta do poziomu radnych z jego bylego ugrupowania. Powinno sie to szybko zmienic aby ludzie tacy jak radny nie musieli się wstydzic z nieudacznictwo włodarzy miasta.

Pozostałe