Patriotyczna Majówka w Dąbrowie Tarnowskiej

  • 02.05.2021, 17:37
  • Natalia Tryba
3maja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Obchody święta 3 maja na stałe wpisały się w kalendarz ważnych dat na powiślu dąbrowskim. Nie inaczej było w tym roku. Choć skromnie - z powodu trwającej pandemii - członkowie delegacji oraz przedstawiciele samorządu gminnego i powiatowego złożyli kwiaty i znicze pod Pomnikiem Walczących o Niepodległą Polskę.

Organizatorzy musieli zrezygnować z tradycyjnego przemarszu delegacji urzędów i instytucji oraz z przygotowania programu artystycznego. Podkreślano natomiast, że najważniejsza jest pamięć i kultywowanie tradycji. 

Jak co roku - w obchodach uczestniczyli członkowie Jednostki Strzeleckiej, którzy swoją postawą uczą młodzież patriotyzmu.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe