Poczta przy ul. Marynarki Wojennej w Tarnowie od 1 maja będzie nieczynna

  • 30.04.2021, 11:09
  • Natalia Tryba
Poczta przy ul. Marynarki Wojennej w Tarnowie od 1 maja będzie nieczynna
Od jutra, 1 maja, filia Urzędu Pocztowego przy ul. Marynarki Wojennej 5A zawiesza swoją działalność. Jak informuje Poczta Polska w Krakowie, stało się to z przyczyn od nich niezależnych.

Mieszkańcy okolicy Marynarki Wojennej, którzy do tej pory korzystali z zamykanej filii, mogą wybrać się do czterech innych, pobliskich placówek. Zostały one zarekomendowane przez Pocztę Polską. Pierwsza jest przy ulicy Promiennej 13/A. Działa od poniedziałku do czwartku od godziny 9 do 18 oraz w piątek od godziny 9 do 20. Kolejną filię można znaleźć przy alei Jana Pawła II 8, która jest czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8:30 do 15.30 z przerwą między godziną 13 a 13.30 oraz w piątki od godziny 12.30 do 20, z półgodzinną przerwą między 15.30 a 16.

Niedaleko znajduje się także filia przy ul. Błonie 2. Tam można z niej korzystać od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9 do 16 (przerwa między godziną 13 a 13.30) oraz w piątki od godziny 12.30 do 20 (przerwa między 15.30 a 16). Ostatnią, rekomendowaną przez pocztę filią, jest ta znajdująca się przy ulicy Granicznej 8a, która przejmuje wydawanie przesyłek awizowanych. Działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 20.

W najbliższym czasie Poczta Polska zamierza otworzyć placówkę na terenie osiedla Westerplatte. Aktualnie spółka poszukuje odpowiedniej lokalizacji.

Źródło: Wydział Komunikacji Społecznej UMT

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe