Wandalizm w słowach "Politycy to ku***". Mieszkańcy komentują wulgarny napis na budynku UMT

  • 21.04.2021, 12:07
  • Daria Kurczab
um.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Na zabytkowej kamienicy przy ul. Mickiewicza w Tarnowie, w której siedzibę ma Urząd Miasta, nieznany sprawca wymalował wulgarny napis obrażający polityków. Sprawa została ujawniona przez policjantów, którzy ok 4:30 nad ranem patrolowali miasto. Zabezpieczony został materiał dowodowy w postaci zapisu z monitoringu, który będzie wykorzystany w prowadzonym postępowaniu.

- Na chwilę obecną będzie to zakwalifikowane jako uszkodzenie mienia zgodnie z artykułem 288 kodeksu Karnego. Zagrożenie karą jest do 5 lat pozbawienia wolności. Naszym zadaniem jest przede wszystkim ustalenie osoby, która dopuściła się z niszczenia elewacji budynku Urzędu Miasta, a następnie doprowadzenie jej do sądu, aby ewentualnie sąd ją skazał, wskazując karę za to, co uczyniła, niszcząc tę elewację, nanosząc takie bardzo duże, kontrastowe napisy na tym budynku – mówi Paweł Klimek.

 

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pablo
Pablo 21.04.2021, 15:17
Haha 😂😂 nie chcą hejtu w sieci to wraca wolość słowa na mural. Takie czasy nazwy klubów wymalowane na ścianie juz mało kogo ruszają jak źle musi już być w tym kraju że co raz więcej polityki jest w taki sposób wyrażana... Ale i tak *** prowadzi

Pozostałe