Śmieciowy problem gmin. Mnożą się nielegalne wysypiska w regionie

  • 06.04.2021, 18:02
  • Natalia Tryba
smieciowy-problem.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wiosenne kontrole na terenach miast i gmin wykazują, że problem pojawiających się rok rocznie składowisk śmieci - wcale nie znika. Najczęściej występują one na terenach oddalonych od miejsc zamieszkania - głównie w lasach i przy zbiornikach wodnych. Choć w wielu przypadkach sprawców udaje się ująć - spora ich część nadal czuje się bezkarnie. Sprawdziliśmy, czy w gminach Radłów oraz Dąbrowa Tarnowska walka z ekoprzestępcami jest trudnym zadaniem.

Najczęściej wyrzucanymi przedmiotami są opony, części samochodowe, sprzęty AGD i tony gruzu po remontach, które powinny być oddawane do specjalnie przygotowanych punktów. 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe