Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała na Powiślu

  • 01.02.2021, 15:40 (aktualizacja 03.02.2021, 09:46)
  • Artykuł partnera
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała na Powiślu

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w sztabie w Dąbrowskim Domu Kultury zagrała 31 stycznia, ale gra licytacjami na Allegro od końca grudnia i nie przestanie do ostatniego regulaminowego dnia (14 lutego). Podobnie jest z e-skarbonką, której zawartość zwiększa się w szybkim tempie. Jeszcze w poniedziałek rano było tam 730 zł, w południe już 850…

Dlatego trudno określić, ile uzbierała WOŚP w Dąbrowie i gminach powiatu poza Szczucinem. Nie mniej niż 40000 zł – to jedyna wiarygodna informacja na 1 lutego. Realna suma to 45000 zł, marzenie to 50000 (w środę doliczone zostaną datki z puszek stacjonarnych, po 14.02 przychody z e-skarbonki i Allegro – tam wystawionych i licytowanych jest wciąż około 30 przedmiotów). Oficjalna informacja o wyniku finansowym zostanie podana 15 lutego.

Gdyby stał się cud i rząd odmrozi po 14 lutego hale sportowe, do grania rzutem na taśmę włączą się jeszcze siatkarze i piłkarze halowi – amatorzy, którzy z tęsknotą czekają na dąbrowskie turnieje WOŚP przełożone już po raz trzeci – ostatecznie na 20-21 lutego (wpisowe zostanie wpłacone na rachunek Fundacji WOŚP albo w przypadku definitywnego odwołania zawodów zwrócone drużynom zgłoszonym, a to kwota ponad 1000 zł).

Wielkie uznanie należy się blisko 80 wolontariuszom, osobom i podmiotom wspierającym (firmy, samorządy – gminny z Dąbrowy Tarnowskiej i powiatowy, restauracje) za każdy grosz, dar serca i inicjatywy pomagające nam wszystkim zagrać – mimo pandemii i kryzysu – tak pięknie.

Artykuł partnera

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe