Tarnów. Wirtualne Dni Otwarte w Szkole Podstawowej Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika

  • 13.01.2021, 15:31
  • Daria Kurczab
tar2021-01-13got-dni-otwartemovie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W wyniku epidemii koronawirusa nie było możliwości przeprowadzenia dni otwartych, w których szkoły mogły zaprezentować swoje oferty i przedstawić wychowawców przyszłych pierwszaków. Szkoła Podstawowa Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie znalazła na to sposób i przeniosła dni otwarte do internetu. Dyrektor szkoły Mariusz Zając przekonuje dlaczego warto wybrać właśnie tę szkołę dla swojego dziecka.

Kadra szkoły to dobrze wykształceni nauczyciele z doświadczeniem i pasją. Otwarci na potrzeby każdego dziecka, z zaangażowaniem wykorzystujący w swojej pracy aktywizujące metody nauczania tak, by chciał zdobywać wiedzę. 

Bardzo dużą rolę odgrywają lekcje języków obcych. Oprócz języka angielskiego istnieje możliwość wyboru języka francuskiego oraz niemieckiego.

Mocną stroną szkoły jest opieka w świetlicy w godzinach dostosowanych do potrzeb uczniów i ich rodziców. Świetlica dzięki współpracy z Radą Rodziców jest bardzo dobrze wyposażona w najnowsze gry i zabawki.

Rekrutacja do klas pierwszych rusza 8 marca i będzie trwała do 20 kwietnia. Wszelkie informacje znajdują się również na stronie szkoły sp24tarnow.pl

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe