Spotkanie Regionalnych Rad Branżowych. Sytuacja wymaga jeszcze większej aktywności i współpracy

  • 25.11.2020, 18:33
  • Telewizja Małopolska
tar-2020-11-25-regionalne-rady-branzowegot.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
25 listopada odbyło się zdalne spotkanie przedstawicieli Regionalnych Rad Branżowych działających w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce. W wideokonferencji wzięła udział Marta Malec-Lech z Zarządu Województwa Małopolskiego.

Marta Malec-Lech z zarządu województwa powitała uczestniczących w spotkaniu członków Regionalnych Rad Branżowych, w tym przedstawicieli szkół i placówek kształcących zawodowo, organów prowadzących, przedstawicieli Centrów Kształcenia Zawodowego, jak również przedstawicieli przedsiębiorców, izb gospodarczych, organizacji pracodawców, instytucji związanych z rynkiem pracy oraz samorządowców. W wydarzeniu wzięło udział ponad 150 osób z całej Małopolski.

Szczegóły w materiale wideo. 

Telewizja Małopolska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe