Mniej zwiedzających w czasach pandemii, jednak Muzeum Okręgowe w Tarnowie pozostaje otwarte

  • 04.11.2020, 11:58
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-11-04-muezeum-okregowe-_w_czasach-pandemii-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Mimo pandemii koronawirusa Muzeum Okręgowe w Tarnowie stara się zapewnić możliwość zwiedzania wystaw przez turystów. Aby zwiększyć bezpieczeństwo zarówno w głównej siedzibie przy Rynku w Tarnowie jak i oddziałach placówki wprowadzono limity odwiedzających, zmieniono też godziny pracy muzeum. Wszystko po to by zapewnić możliwe najwyższy poziom bezpieczeństwa w trakcie spotkania z kulturą.

Na terenie muzeum obowiązuje reżim sanitarny.

Muzeum notuje spadek wizyt turystów i osób zwiedzających, jednak władze jednostki deklarują, że placówka nie zostanie zamknięta. Muzeum dba też o pracowników, w związku z czym wprowadzono pracę w systemie hybrydowym.

Dodajmy, że Muzeum Okręgowe w Tarnowie jest czynne codziennie w godzinach od 9-14.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe