CSM odwołuje lub przekłada większość organizowanych wydarzeń

  • 23.10.2020, 12:54
  • Źródło: CSM
CSM odwołuje lub przekłada większość organizowanych wydarzeń
W związku z sytuacją epidemiczną w kraju, rosnącą liczbą zachorowań na koronawirusa i wprowadzenie przez rząd dodatkowych obostrzeń, do połowy listopada, większość wydarzeń zostaje odwołanych lub przełożonych w czasie.

Liczymy, że będą się one mogły odbyć w terminach wiosennych. – Póki co, bieżącą działalność przenosimy nieco do świata wirtualnego. To co będziemy w stanie pokazać online, będzie dostępne w takiej właśnie formie – mówi dyrektor CSM, Anna Chmura. 

W zaplanowanym pierwotnie terminie, czyli 6 listopada, na pewno nie odbędzie się koncert Muzyki Filmowej, a spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem (29 października), zrealizujemy z minimalnym udziałem publiczności, głównie zaś w wersji online.

Ze względu na odwołanie ogólnopolskiej premiery superhitu kinowego – Listy do M4, 9 listopada, w CSM nie będzie także spotkania z cyklu Babski Poniedziałek z zaprezentowaniem tego obrazu. 

Przypominamy, że istnieje możliwość zwrotu pieniędzy za bilety. Odbywa się to za pomocą specjalnych formularzy dostępnych na stronie internetowej Centrum Sztuki Mościce: www.csm.tarnow.pl.

https://csm.tarnow.pl/wydarzenie/936,zwrot-pieniedzy-za-bilety-na-wydarzenia-odwolane-lub-przelozone

Jest też decyzja, aby począwszy od pierwszych dni listopada br., ze względu na relatywnie niewielkie zainteresowanie, seanse kinowe organizować tylko w jednej sali CSM.

Decyzje w sprawie pozostałych propozycji repertuarowych instytucji będą podejmowane na bieżąco w zależności od sytuacji epidemicznej w Polsce. 

Źródło: CSM

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe