Jest projekt modernizacji miejskiego stadionu w Tarnowie-Mościcach. Teraz miasto liczy na rządowe pieniądze

  • 04.09.2020, 16:32 (aktualizacja 04.09.2020, 16:42)
  • UMT
stadion_unia_projekt.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Miejski budżet jednak nie udźwignie takiego ciężaru finansowego. Prezydent Roman Ciepiela ma koncepcję sfinansowania inwestycji, potrzebna będzie jednak do jej realizacji mobilizacja wszystkich, którym leży na sercu dobro Tarnowa.

UMT

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
list radnego do Ciepieli
list radnego do Ciepieli 05.09.2020, 07:26
Sz.P. Roman Ciepiela
Prezydent Tarnowa

Na podstawie ustawy o dostępie do informacji publicznej oraz w związku z notatką, zamieszczoną tutaj:
https://www.facebook.com/banio…
proszę o przesłanie mi tą samą drogą mailową odpowiedzi, czy faktycznie miasto zapłaciło organizatorom konkursu, w którym hala "Jaskółka" uzyskała nagrodę, jakieś pieniądze, a jeśli tak, jaką sumę wydał Pan tym razem z kieszeni podatników.

na jakiej podstawie twierdzi Pan w wywiadzie telewizyjnym, że Tarnów jest gotowy na budowę nowego stadionu za 120 mln zł, skoro nasze miasto zostało doprowadzone do ruiny finansowej i np. procesuje się z tarnowskim przedsiębiorcą o kilkadziesiąt tysięcy złotych? patrz:
http://www.rdn.pl/news/tarnows…

Z poważaniem

Marek Ciesielczyk
radny
Ciepiela znowu manipuluje
Ciepiela znowu manipuluje 05.09.2020, 06:51
Zabawne, Ciepiela mówi , ze miasto jest gotowe na budowę stadionu. To nieprawda, miasto jest zadłużone po uszy. Ciepiela równie dobrze mógłby powiedzieć, ja jestem gotowy na kupno Ferrari, ale dajcie mi na to pieniąniądze. Ciepiela wyciąga rękę po pieniądze rządowe, a wcześniej wszystkich obraża. Jest niewiarygodny i nikt mu tych pieniędzy nie da. To ściema , co mówi Ciepiela.
Ciepiela musi odejść
Ciepiela musi odejść 04.09.2020, 22:52
Ciepiela jest żałosny. Wmawia tarnowianin, że wyremontuje stadion. Rząd mu pieniędzy nie da, bo on jest niewiarygodny i wszystkich obraża, a teraz żebra ...

Pozostałe