Wśród 11 Ukraińców, którzy przyjechali na prace sezonowe wykryto koronawirusa

  • 22.07.2020, 11:13
  • Daria Kurczab
tar_2020-07-22got_11_ukraincow.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Sytuacja epidemiczna w ognisku tuchowskim została opanowana. Nie ma tam nowych zakażeń, przybywa natomiast ozdrowieńców. Dobre informacje napływają z Domu Pogodnej Jesieni, tutaj już tylko jedna osoba przebywa na kwarantannie. Zarówno pensjonariusze jak i siostry zakonne są już zdrowi. Podobnie wygląda sytuacja w tuchowskim klasztorze, gdzie kilkunastu zakonników czeka na wynik negatywny. W powiecie tarnowskim pojawiły się dwa zakażenia. Osoby te zostały odizolowane. Niestety w ostatnich dniach do zbiorowej kwarantanny trafiło 11 Ukraińców, którzy przyjechali do pracy sezonowej.

Zaistniała sytuacja komplikuje działanie internatu, ponieważ plany przewidywały wyłączenie z kwarantanny obiektu celem przygotowania go przed nowym rokiem szkolnym. W pozostałych częściach powiatu tarnowskiego nie ma nowych zachorowań.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe