Gmina Tarnów zamyka szkoły i przedszkola położone najbliżej Tuchowa

  • 12.06.2020, 13:48
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-06-12-gmina-tarnow-zamyka-szkolymovie-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gmina Tarnów zawiesza zajęcia w kilku szkołach z powodu pojawienia się ogniska koronawirusa w sąsiadującej gminie Tuchów. Taką decyzję podjęto w trosce o bezpieczeństwo uczniów i nauczycieli oraz całej społeczności lokalnej.

Zanim gmina postanowiła odwołać zajęcia w szkołach znajdujących się w miejscowościach najbliżej gminy Tuchów, takie rozporządzenie wcześniej wydała dyrekcja Niepublicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łękawce.

Na razie nie wiadomo kiedy dzieci z tych placówek będą mogły pójść do szkoły. To wszystko zależeć będzie od tego jak w przyszłych dniach będzie się kształtować sytuacja epidemiczna w powiecie tarnowskim, a w szczególności w gminie Tuchów i sąsiadujących z nią miejscowościach. Jak mówi dyrektor szkoły w Łękawce, być może placówkę uda się otworzyć pod koniec miesiąca.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe