Małopolska. Kolejna doba bez potwierdzonych zakażeń koronawirusem

  • 02.06.2020, 10:21
  • Natalia Tryba
Małopolska. Kolejna doba bez potwierdzonych zakażeń koronawirusem
Po raz kolejny mamy dla Państwa tylko dobre wiadomości. Otrzymaliśmy z WSSE w Krakowie informację o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To młoda kobieta i młody mężczyzna oraz starszy mężczyzna z Krakowa, a także mężczyzna w sile wieku z powiatu oświęcimskiego, którzy przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 887 ozdrowieńców.

Ponadto badania laboratoryjne nie potwierdziły żadnego nowego zakażenia #koronawirus SARS-CoV-2 u mieszkańców Małopolski. 

Otrzymaliśmy natomiast informację z WSSE w Krakowie o błędnym wskazaniu we wcześniejszych raportach młodej kobiety z powiatu wielickiego – raport skorygowano.
Tym samym liczba zakażeń w Małopolsce wynosi 1231 osób.

Źródło informacji: WSSE w Krakowie.

Natalia Tryba

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe