Dni Otwarte w Szkole Podstawowej nr 9 w Tarnowie

  • 25.02.2020, 12:37
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-02-25-sp9-tarnowsv2-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Największa tarnowska szkoła podstawowa otworzyła swoje drzwi dla przyszłych pierwszoklasistów. W ramach Dnia Otwartego na przedszkolaków czekało mnóstwo zajęć i warsztatów, które łączyły naukę z zabawą. Nad tym by to był wyjątkowy dzień czuwali nauczyciele i dyrekcja tarnowskiej "dziewiątki".

W trakcie Dnia Otwartego na przedszkolaków czekały m.in. zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego, pokazy taneczne, zajęcia sportowe i plastyczne, a także gry i zabawy matematyczne. Dużą popularnością cieszyło się też przedstawienie z psem pn. "Domowy zwierzyniec".

Jak podkreślają dyrekcja i nauczyciele, Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnowie jest otwarta dla wszystkich dzieci, również tych ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Właśnie z myślą o nich stworzono klasy integracyjne.

Dodajmy, że w tej największej w mieście podstawówce obecnie uczy się 675 uczniów, którzy uczęszczają do 34 oddziałów klas.

 

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Piotr
Piotr 25.02.2020, 20:42
ładnie to wygląda tylko na dniach otwartych. W każdej szkole są tablice interaktywne. Jak często dzieci z nich korzystają?

Pozostałe