Andrzej Duda z wizytą w Zakliczynie. Prezydent RP został Honorowym Obywatelem miasta i gminy

  • 12.02.2020, 19:29
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-02-12-dudamovie-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prezydent RP Andrzej Duda został Honorowym Obywatelem miasta i gminy Zakliczyn. Nadanie tego tytułu miało miejsce 12 lutego w trakcie nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej, która odbyła się w zakliczyńskim ratuszu. Tytuł Honorowego Obywatela prezydent RP odebrał osobiście.

To historyczne wydarzenie dla miasta i gminy Zakliczyn – podkreślał w swoim przemówieniu burmistrz Dawid Chrobak.

Mieszkańcy miasta, gminy i całego regionu czekali na prezydenta Andrzeja Dudę z biało-czerwonymi flagami w rękach przed zakliczyńskim ratuszem.

Warto dodać, że prezydent RP jest czternastym Honorowym Obywatelem miasta i gminy Zakliczyn.

ZOBACZ TAKŻE całą relację z wydarzenia: Prezydent Andrzej Duda w Zakliczynie. Honorowym Obywatelem gminy Zakliczyn

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jacek
Jacek 13.02.2020, 07:25
Czy Honorowy Obywatel może zrobić coś pożytecznego dla swojej nowej "Ojczyzny" i zająć się komunikacją publiczną? (Niby)Burmistrz z (Bez)Radnymi zupełnie nie radzą sobie z tym i obecnie np z Tarnowa do Zakliczyna nie można dojechać w niedziele, święta, dni robocze wieczorem.
zaklucyniok
zaklucyniok 13.02.2020, 08:51
Ponie Jocku świnto racja u nos w Zaklucynie dawno mioły beć te pekałesy co kaj tam huloły od Syncza do Tyrnowa. Łobiecywoli przed jeuropejskimi tom na tych panow głosowoł. Znowu jysynią ten mlody gówniok co nad sklypem eko wysy na swinto matkę lobiecywoł tom na niego głosowoł. Tero na ten nowy rok Chrybok po wsiach lazil i znow obiecywoł ze bedo pekaesy. I du.a im wysla z tyh obiecywanek.
PISowska ustawka za publiczne pieniądze
PISowska ustawka za publiczne pieniądze 12.02.2020, 20:29
Niezależni samorządowcy "przypadkiem" w trakcie kampanii wyborczej zaprosili na sesję niezależnego prezydenta. Burmistrz Dawid Chrobak, skarbnik PIS okręgu w Tarnowie gościł - za publiczne pieniądze - w Zakliczynie swojego wykładowcę ze studiów. Tylko "zwykli" mieszkańcy nie dość, że 2 godziny czekali na mrozie to jeszcze za to wszystko zapłacą.
500+
500+ 12.02.2020, 20:51
Dokladnie jest tak jak mowisz ? koledzy ze studiow a niewygodne komentarze zostaja usuwane. Porazka

Pozostałe