Strażacy z Małopolski chcą pomóc straży pożarnej w Australii

  • 07.01.2020, 13:49 (aktualizacja 07.01.2020, 15:06)
  • Natalia Tryba
tar-2020-01-07_strazacy_porebagot.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Według doniesień mediów, pożary w Australii zabiły już ponad miliard zwierząt. Ochotnicza Straż Pożarna w Porębie Spytkowskiej organizuje zbiórkę na rzecz strażaków, walczących z pożarami w Australii. Zebrane środki zostaną przekazane na wyposażenie i sprzęt medyczny, służący do ratowania ludzkiego życia, ale w tym przypadku również zwierząt ginących w pożarach

Strażacy liczą na pomoc Ambasady Australii i Konsulatu RP w Australii w przekazaniu środków i niezbędnej pomocy. W ostateczności, jeśli będzie to konieczne są gotowi, by samodzielnie odbyć podróż w celu przekazania zebranej pomocy w formie finansowej bądź zakupie niezbędnego sprzętu. 

Jeśli nie uda się zebrać zamierzonej kwoty, OSP przekaże pieniądze na konto wiarygodnych fundacji które znajdziecie na:
- WIRES (wires.org.au)
- PORT MACQUARIE KOALA HOSPITAL (zbiórka jest prowadzona na gofundme.com)
- savethekoala.com
- WWF

LINK DO ZBIÓRKI: https://pomagam.pl/bka5c040

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe