Tuchów. Pożar autobusu

  • 11.11.2019, 08:13 (aktualizacja 11.11.2019, 08:56)
  • Zbigniew Filar
pozar_autobusu.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Wczorajszej nocy w okolicach Klasztoru w Tuchowie doszło do zapalenia się autobusu. Wszyscy pasażerowie na czas opuścili pojazd. Na miejscu przybyłe jednostki OSP z Karwodrzy i Tuchowa ugasiły pożar. Droga w miejscu zdarzenia była nieprzejezdna kilkadziesiąt minut. Prócz OSP Tuchów i Karwodrza na miejscu byli strażacy z PSP Tarnów posterunek Siedliska. Do tego wzywany był jeszcze samochód chemiczny z Tarnowa do przepompowywania paliwa z autokaru (przerwany przewód paliwowy. Paliwo wyciekało na jezdnię).

Zdjęcia i film: Wojciech Totoś, Tarnow 112

Zbigniew Filar

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gorliczanka
Gorliczanka 12.11.2019, 21:50
Voyager jak zwykle. Kierowcy zwalniają się z tej firmy bo nie chcą mieć ludzkiego życia na sumieniu i nikt nic z tym nie robi. Kto to zna? Jedziesz Voyagerem i chcesz wysiać z busika. Odkręcasz szybę i otwierasz drzwi klamką zewnętrzna. W razie pożaru giną wszyscy. W zimie zimno jak w zamrażarce, w lecie kurs do Krakowa 42 stopnie i zero klimy. XXI wiek. Do tego wieczne spóźnienia i ceny jak za wysoki luksus.
OkoliceGorlic
OkoliceGorlic 12.11.2019, 08:31
Może to najwyższy czas żeby ITD czy policja zaczęła przeprowadzać kontrole autobusów na trasie? I tak są zawsze spóźnione więc 10 czy 15 minut dodatkowego spoznienia nic nie zmieni.
Podpis
Podpis 12.11.2019, 10:36
Kontrole tarnowskiej ITD i policji na trasie? I to jeszcze może "niezapowiedziane"? Żartujesz chyba? Te instytucje nie są w stanie złapać busiarzy odjeżdżąjących ze Szkotnika bez zezwoleń, a ty wymagasz od nich aż takiego "zaangażowania" w terenie? Gdzie ty żyjesz człowieku? W Tarnowie instytucje takie jak ITD, policja, urząd miasta wydający zezwolenia czy zarządcy przystanków są ślepe na busiarskie przekręty bo jak inaczej możliwa byłaby ta mafia co ustawiała przetargi na transport o której było głośno kilka tygodni temu?
Miro
Miro 11.11.2019, 20:09
Czy ktoś wogule kontroluje ta firme voayger?

Pozostałe