Zmiana organizacji ruchu w obrębie dąbrowskich cmentarzy

  • 31.10.2019, 20:02
  • KPP Dąbrowa Tarnowska
Zmiana organizacji ruchu w obrębie dąbrowskich cmentarzy

Przypominamy, że podobnie jak w latach ubiegłych, w okresie Świąt  Wszystkich Świętych, tj. w dniach 1 listopada 2019 r. od godz. 800  do 2 listopada 2019 r. do godz. 800 wprowadzona została zmiana organizacji ruchu w obrębie  cmentarza parafialnego w Dąbrowie Tarnowskiej.

Przypominamy, że nie będzie w tym roku czynnego parkingu na terenie Zakładów Gazownictwa, będzie za to udostępnione zostały parkingi na terenie Ośrodka Nauki Jazdy „Jedynka” Pawła Drożdża przy ul. Ręgorowicza i ul. Św. B. A. Chmielowskiego oraz Firmy “Hydroland” Dariusza Lizaka przy ul. Św. B. A. Chmielowskiego.

Zachęcamy do zapoznania się z tymi zmianami i nowych zasad organizacji ruch w obrębie dąbrowskich nekropolii oraz stosowanie się do poleceń Policji.

 

Organizacja ruchu w dniach 1-2 listopada 2019 r. jest następująca:

Ulicami jednokierunkowymi są:

ul. Zielona, ul. Św. B. A. Chmielowskiego, na odcinku od skrzyżowania z ul. Szarwarską do ul. Ręgorowicza i ul. Ręgorowicza.

 

Parkingi dodatkowe :

ul. Zielona strona lewa,  ul. Św. B. A. Chmielowskiego strona lewa,

parking przy Cmentarzu Parafialnym,

parking przy Ośrodku Nauki Jazdy „Jedynka” – ul. Ręgorowicza

parking przy Ośrodku Nauki Jazdy „Jedynka” – ul. Św. B. A. Chmielowskiego

parking Firmy “Hydroland” – ul. Św. B. A. Chmielowskiego

parking przy Hospicjum Św. Brata Alberta Chmielowskiego

KPP Dąbrowa Tarnowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe