Grupa Azoty PWSZ Tarnów przegrywa z Jokerem Świecie 0:3

• 20.10.2019, 11:05
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-10-20-grupa-azty-joker-swieciemoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W sobotni wieczór w hali PWSZ to drużyna Jokera Świecie triumfowała po meczu z Grupą Azoty PWSZ Tarnów. Przyjezdne jak na razie nie zapisały żadnej porażki na swoim koncie w tym sezonie. Z kolei gospodynie wręcz przeciwnie - jak dotąd nie udało im się wygrać ani jednego spotkania, co skutkuje najniższą lokatą w ligowej tabeli. Mimo to, tuż po meczu trener Jokera Świecie mówił: - Nastawialiśmy się na bardzo ciężkie spotkanie.

Mecz Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Joker Energoremont Świecie zakończył się z wynikiem 0:3. W pierwszym secie tarnowianki przegrały 17:25, w drugim 18:25, dopiero w trzecim secie gospodyniom udało się przekroczyć 20 punktów (23:25).

Kolejny mecz tarnowska "Jedynka" zagra drużyną SMS PZPS I Szczyrk na własnym boisku, spotkanie zaplanowano na 2 listopada.

Grupa Azoty PWSZ Tarnów – Joker Energoremont Świecie (0:3)

17:25, 18:25, 23:25