Wietrzychowice. Wzruszający jubileusz 45-lecia działalności Gminnego Ośrodka Kultury

  • 23.09.2019, 09:31
  • Natalia Tryba
tar-2019-09-23_wietrzychowice_got.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W tym przypadku nie można było śpiewać, że 40 lat minęło jak jeden dzień, bo nie sposób w dzień wymienić tego, co wydarzyło się w wietrzychowickim GOK-u. Można było za to wspominać setki spotkań, wydarzeń i zorganizowanych uroczystości w trakcie 45 lat działania Domu Kultury w Wietrzychowicach. Te setki wydarzeń pozostaną w sercach i wspomnieniach mieszkańców na wiele, kolejnych lat. Od 23 lat ośrodek działa pod czujnym okiem Jadwigi Gorli - to było także Jej święto.

Jubileusz był okazją, aby podziękować za działanie wszystkim zaangażowanym osobom z gminy i docenić wsparcie wszystkich, którzy biorą udział w życiu kulturalnym Wietrzychowic. Przybyłym gościom wręczono pamiątkowe medale a całość wydarzenia uświetniła filmowa niespodzianka dla Dyrektor GOK-u i muzyczna uczta w wykonaniu Orkiestry ze Szczepanowic oraz zespołu New Chapter.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkani
Mieszkani 24.09.2019, 19:55
Szkoda, że jest mowa tylko i wyłącznie o obecnej Pani kierownik GOK tak jakby tylko Ona tam pracowała. Nie ma mowy o wcześniejszej Pani Kierownik ani o ludziach którzy tworzą te wydarzenia kulturowe. Widać że reporterzy zrobili materiał nie o 45 Leciu działalności GOK a tylko o Pani Kierownik i jej dzieciach i rodzicach.
Wwa
Wwa 23.09.2019, 22:05
Ten materiał to raczej materiał o 23 leciu działalności Pani dyrektor a nie o 40 leciu GOK w Wietrzychowicach :P

Pozostałe